Professionaalsed terrassi ehitajad, kes te ehitate pidevalt erineva suuruse ja lahendusega terrasse

Siit leiate meie soovitused, kuidas tagada parim efektiivsus ja ideaalne tulemus.

Vilunud terrassi ehitaja teab juba väga hästi, kuidas ehitada terrassi võimalikult efektiivselt ja probleemivabalt. Kuid alati on ju võimalik teha kõike veel paremini, eks? Võibolla leiad nende soovituste seast sellise idee, mis aitab sul oma oskusi veelgi lihvida ja tulevikus uusi ja veel ägedamaid terrasse ehitada.

 

Loading image...

1. Aluskonstruktsiooni ehitamine ettepuurimiseta

Aluskonstruktsiooni ehitamise samme saab vähendada, kasutades ettepuurimist mittevajavaid konstruktsioonikruvisid. WAF konstruktsioonikruvide kasutamine prusside ühendamiseks ja kandetalade paigaldamiseks hoiab palju aega kokku. Ehitajate teised lemmikud, ET-T konstruktsioonikruvid annavad tänu oma väikesele kruvipeale, mis süvistub puidu sisse, põhimõtteliselt peidetud paigaldustulemuse.

Loading image...

Konstruktsioonikruvi WAF

Suuremat kandevõimet nõudvate konstruktsioonide puhul soovitame kinnitamiseks kasutada konstruktsioonikruvi WAF.

Vaata toodet
Loading image...

Konstruktsioonikruvi ET-T

ET-T konstruktsioonikruvi ühendab puitosad optimaalse kinnitusjõuga ja on peale paigaldust silmale täiesti nähtamatu.

Vaata toodet
Loading image...

2. Kas terrassi ehitamine rekordilise kiirusega on võimalik - proffidest terrassi ehitajad teavad, et on küll

Kui sa oled elukutseline terrassi ehitaja, siis investeeri ESSVE EDGEFAST kinnitussüsteemi, millega saad ehitada nähtavate kinnitipeadeta terrassi, sest kinnitid paigaldatakse terrassilaudade külgedele diagonaalselt. EDGEFAST süsteemi kasutades õnnestub terrassilauad paigaldada lausa viis korda kiiremini kui teiste kinnituslahendustega, sest ühe liigutusega paigaldad laua küljele kaks kinniti. Ühtlasi kindlustavad süsteemi kuuluvad distantsplaadid, et terrassilaudade vahele jäävad ideaalsed vahekaugused. Süsteem toimib enamiku puiduliikide puhul.

Pane tähele!
ESSVE EDGEFASTi ei saa kasutada terrassilaudade kinnitamisel, mis on paksemad kui 28 mm. Kui soovid peidetud paigaldusmeetodiga kinnitada paksemaid laudu, kasuta meie Hidden Decking System (HDS) süsteemi.

Loading image...

Tunned huvi EDGEFAST süsteemi vastu?

Panime kokku nimekirja EDGEFAST süsteemi viiest eelisest, miks tasub eelistada just EDGEFAST kinnituslahendust.

Vaata lähemalt
Loading image...

EDGEFAST NAELUTI

EDGEFAST süsteem koosneb ainulaadset tüüpi naelutist, mis võimaldab ühe liigutusega kinnitada terrassilaua külgedele kaks kinnitit.

Vaata toodet
Loading image...

3. Terrassi jagamine sektsioonideks

Terrassilaudade jätkamise vältimiseks on hea nipp jagada terrass friiside abil sektsioonideks. Sel juhul saab tellida sobivas pikkuses terrassilauad, need kiiresti laduda ja kruvida ning seejärel võimalikud pikkuse erinevused ketassaega korrigeerida. Meetod nõuab loomulikult mõnevõrra rohkem planeerimisaega eeskätt vundamendi ja karkassi osas, kuid selle teeb kiiresti tasa, sest ringi jooksmist ja laudade lõikamist saab sellisel viisil toimides edukalt vältida.

 

Loading image...

4. Roostevabade terrassikruvide valimine

Parandustöid saab vältida, valides alati roostevabad terrassikruvid, sest need on kõige pikema elueaga ning püsivad ka siis, kui konstruktsioon liigub. Samuti võib terrassi tellinud klient talvel oma terrassi puhastamiseks kasutada näiteks sulatussoola, mis võib mittesobivatele kruvidele mõjuda saatuslikult. Seetõttu on roostevabad kruvid alati kindla peale minek!

Loading image...

Ehitusproffide lemmik

Kui soovid paigaldada terrassi traditsioonilisel meetodil, vali ESSDECK Max kruvid. Kruvidel on äärmiselt tugev kinnitusjõud ja väike kruvipea, mis tagab ilusa lõpptulemuse.

Vaata toodet
Loading image...

Mitte ühtegi nähtavat kruvipead

Süsteemi Hidden Decking System (HDS) abil saab lihtsalt ehitada nähtavate kruvidepeadeta terrassi. Süsteem koosneb paigaldusrakisest, kruvidest ja spetsiaalsest otsakust.

Vaata HDS kruvi
Loading image...

5. Sirgete joonte kindlustamine

Kuna terrassilaudadel esineb sageli laiuse erinevusi, tuleb Rootsi puidusektori esindusorganisatsiooni Svenskt Trä (Rootsi Puit) soovituste kohaselt sirgete joonte märkimiseks kasutada kriidinööri. See võtab algul veidi aega, kuid annab lõpuks olulise ajasäästu, sest vastasel juhul tuleb kontrollmõõtmisteks mitmeid kordi edasi-tagasi joosta, et terrass ei hakkaks välja nägema nagu lehvik.

 

 

Loading image...

6. Kinnitamine ESSDECK Max terrassikruvidega

Kui oled saanud puidupartii, milles on palju kõveraid ja kooldunud terrassilaudu, siis kasuta kindlasti ESSDECK Max terrassikruvisid. Neil kruvidel on äärmiselt hea kinnitusjõud, mis võimaldab kooldunud terrassilauad lihtsalt konstruktsioonile paigaldada. Lisaks annab väike silindriline kruvipea terrassile ilusa välimuse ja pindudeta pinna.

Loading image...

Ehitusproffide lemmik

Kui soovid paigaldada terrassi traditsioonilisel meetodil, vali ESSDECK Max kruvid. Kruvidel on äärmiselt tugev kinnitusjõud ja väike kruvipea, mis tagab ilusa lõpptulemuse.

Vaata toodet
Loading image...

7. Tõhusa abilise kaasamine

Hea investeering on tugev tõste- ja pressimisseade Vikingarm, mis suudab tõsta kuni 150 kilogrammi. Seade on kasulik paarimees, mis tõstab raske prussi ühte otsa sel ajal, kui sina teist otsa kruvid. Ideaalne lahendus neile, kes töötavad üksinda.


8. Mitmeotstarbelise sae kasutamine

Küllap tead juba omast kogemusest kui kurnav ja aeganõudev on laudade kandmine sae juurde ja tagasi. Seetõttu on väärt mõte investeerida akuga tööriista, milles on ühendatud ketas-, järkamis- ja nurgasae omadused.

Loading image...

9. ESSBOX annab kruvidest hea ülevaate!

Terrassiprojektiks tarvilikud kinnitusvahendid saad lihtsasti paigutada ESSBOX kohvritesse. Kohver tagab, et kinnitusvahendid on konkreetses kohas ning neid saab hõlpsalt sõiduki ja ehitusplatsi vahel transportida. Ja kui mõni toode hakkab otsa lõppema, märkad seda juba varakult.

Loading image...

Essbox loob süsteemi ja kiirendab ehitustööd

Täida ESSBOX Mini kohver kõigi projektiks vajalike kinnitusvahenditega. Kohver annab toodetest täieliku ülevaate ning võimaldab neid lihtsalt ehitusplatsile ja hoiukohta transportida.

Vaata toodet
Loading image...

Loe kindlasti ka neid artikleid

Loading image...

Ehita terrass rekordkiirusel!

Profitööriist ESSVE EDGEFAST võimaldab ehitada nähtavate kinnititeta terrassi rekordajaga. Tutvu süsteemi eelistega ja vaata, mida arvab sellest Rootsi ehitusproff Timpa. Kui ka sina oled EDGEFASTi juba testinud, siis anna meile teada, mida arvad!

Loe lisaks
Loading image...

EHITUSPROFFIDE LEMMIKTERRASSIKRUVID

Kas kruvid võivad ehitamist lihtsustada? Kindlasti! Loe siit, kuidas terrassikruvist ESSDECK Max on lühikese ajaga saanud ehituspuuseppade konkurentsitu lemmik.

Vaata siia
Loading image...

Leia lähim ehituskauplus

Ehituspoest leiad kõik terrassiehituseks vajaliku – kruvid, kinnitusdetailid ja puitmaterjali. Siit leiad kõik ESSVE toodete edasimüüjad, kes pakuvad ka laia valikut ESSVE terrassitooteid.

Otsin ehituspoodi
Loading image...

Oled meie äriklient?

Meie äriklienditeenindustes Tallinnas ja Tartus töötavad asjatundlikud klienditeenindajad, kelle abiga leiab sobiva terrassikinnituslahenduse iga ehitusproff.

Külastan äriklienditeenindust
Loading image...