EDGEFAST süsteemi 5 eelist

ESSVE uue terrassilaudade peidetud paigaldamise süsteemiga, mille puhul kinnitatakse terrassilauad diagonaalselt fikseeritud kinnititega, võtab 10 m2 pindalaga terrassi ehitamine kõigest üheksa minutit! Just sel põhjusel ongi EDGEFAST Rootsi ehitusprofi Tim „Timpa“ Jaederfeldti jaoks iseenesestmõistetav valik. Allpool toob ta välja EDGEFAST süsteemi viis peamist eelist:

1. Viis korda kiirem paigaldus, kuid sama hea tulemus!

Katse käigus ehitasin EDGEFAST süsteemiga normaalse töötempo juures 10 m2 terrassi vaid üheksa minutiga. See on pea viis korda kiirem tulemus kui teiste sarnaste süsteemidega kinnitamine ja kaks korda kiirem kui traditsiooniline kruvidega kinnitamine pealtpoolt. Kiirus tuleneb eelkõige sellest, et naeluti sisestab sama liigutusega ühekorraga kaks kinnitit.

Loading image...

Ainulaadse konstruktsiooniga naeluti

EDGFAST on eriotstarbeline profisüsteem, mis on mõeldud ehitusspetsialistidele, kes ehitavad hooaja jooksul väga palju terrasse. EDGEFAST süsteem on tõeliselt ainulaadne ning ehitusproffide hulgas juba rohkelt tähelepanu ja tunnustust pälvinud.

Vaata naelutit
Loading image...

2. Õiged vahekaugused saab paika automaatselt

Neli kaasasolevat distantsplaati (0–6 mm) jätavad laudade vahele automaatselt õige vahekauguse. Valged distantsplaadid paigaldatakse tööriista alusplaadile ja tänu sellele saab kiiresti piki lauda liikuda ilma tollipulkasid edasi tõstmata.

Kõige fassaadipoolsema laua paigaldamine.
Juhul kui esimene laud paikneb seina lähedal, soovitab Timpa selle kinnitada pealtpoolt, kasutades näiteks sarja ESSDECK Max kruvisid. Tuleb jälgida, et laud paigaldatakse täiesti sirgelt.

Loading image...

3. Toimib enamiku puiduliikidega

EDGEFAST töötab hästi nii pehmete kui ka keskmise kõvadusega puiduliikide puhul – alustades surveimmutatud männipuidust ja lõpetades lehisega. Eelmisel sügisel ehitasin 100 m2 terrassi lehisepuidust, mille struktuur tekitab laudade väändumist ka pärast paigaldamist. Aga isegi pool aastat hiljem püsivad lauad täpselt nii, nagu ma need toona paigaldasin.

Tähelepanu!
ESSVE EDGEFASTi ei saa kasutada laudadega, mis on paksemad kui 28 mm. Kui soovid peidetud paigaldusmeetodiga kinnitada laudu, mille paksus on üle 28 mm, kasuta kruvisüsteemi Hidden Decking System.

 

Loading image...

4. EDGEFAST süsteemi kasutades pole vaja tarbetult edasi-tagasi joosta

Naelutisse saab korraga laadida 100 naela. Igast laadimisest piisab umbes 3 m2 terrassipinnale. Samuti pole vaja paigaldamise käigus põlvili roomata, sest naeluti võimaldab kinniteid sisestada püsti seistes.

Kahe pinnatöötlusega kinnitid 
Naeltele sarnanevad EDGEFAST kinnitid on saadaval roostevabast A2 materjalist ja CorrSeali pinnatöötlusega versioonis; mõlema variandi korrosiooniklass on C4. 

Loading image...

ROOSTEVABAST A2 MATERJALIST KINNITID

Kasutatakse agressiivsemates keskkondades, näiteks järve ääres paiknevates terrassides, ning suurte või kõrgete terrasside ehitamise korral.

Vaata toodet
Loading image...

PINNATÖÖTLUSEGA C4 KINNITID

C4 korrosiooniklassiga kinniteid kasutatakse väiksemate ja madalamate terrasside puhul, mis ei paikne vee või basseini lähedal või mida ei plaanita kemikaalide või sulatussoolaga töödelda.

Vaata toodet
Loading image...

5. Kinnitite paigalt nihkumise oht puudub

EDGEFASTi kinnititel on tavaliste naeltega vähe sarnasusi, sest need on lapikud ja hammastatud külgedega. Kinnitite lapik kuju ja omadus puidukiud diagonaalselt läbi lõigata tagab, et need ei kerki puidu kuivamise käigus üles.

Parima tulemuse tagamiseks ära paigalda terrassilaudu, kui need on värskelt immutatud / märjad, st suhtelise niiskusega (RH) üle 20%. Veendu, et püstoli töörõhk on 8 baari.

Hea nõu!
Täpsemalt saad EDGEFAST süsteemiga tutvuda alltoodud videos, kus ESSVE müügijuht Risto räägib üksipulgi lahti süsteemi kõik eelised ja demonstreerib samm-sammulist paigaldusprotsessi. 

Vaata videot

Loading image...

Loe lisaks ka neid artikleid

Loading image...

NÕUANDED PROFILT PROFILE

Siia oleme kokku kogunud vilunud ehitusproffide nõuanded neile tegijatele, kes tahavad oma efektiivsust veelgi suurendada. Anna oma terrassiehituse vormile viimane lihv!

Proffide nõuanded ja nipid
Loading image...

EHITUSPROFFIDE LEMMIKTERRASSIKRUVID

Kas kruvid võivad ehitamist lihtsustada? Kindlasti! Loe siit, kuidas terrassikruvist ESSDECK Max on lühikese ajaga saanud ehituspuuseppade konkurentsitu lemmik.

Vaata siia
Loading image...

Leia lähim ehituskauplus

Ehituspoest leiad kõik terrassiehituseks vajaliku – kruvid, kinnitusdetailid ja puitmaterjali. Siit leiad kõik ESSVE toodete edasimüüjad, kes pakuvad ka laia valikut ESSVE terrassitooteid.

Otsin ehituspoodi
Loading image...

Oled meie äriklient?

Meie äriklienditeenindustes Tallinnas ja Tartus töötavad asjatundlikud klienditeenindajad, kelle abiga leiab sobiva terrassikinnituslahenduse iga ehitusproff.

Külastan äriklienditeenindust
Loading image...